Liceul Teologic Ortodox

"Sfântul Constantin Brâncoveanu" Făgăraş

 

 

 

Consiliu de administratie

Consiliul pentru Curriculum

 

Comisiile de lucru

Nr. crt
Comisia
Responsabil
Membrii
1. Comisia pentru Evaluarea si Asigurarea Calitatii Dobrea Angela
  • Petcu Iulia
  • Croitoru Diana
  • Stan Adriana
2. Comisia pentru dezvoltare profesionalã si evolutie în cariera didactica Stan Adriana
  • responsabilii comisiilor metodice
3. Comisia pentru securitate si sanatate în munca si pentru situatii de urgentã

Bica Gheorghe

  • Negrilã Daniela
4. Comisia pentru Control Managerial Intern Cîrstea Aurelian
  • responsabilii comisiilor metodice si de lucru
5. Comisia pentru promovarea imaginii scolii si relatia cu presa Comici Denisa
  • Cîrtorosan Angela
  • Dobrea Angela
  • Malene Gheorghe
  • Bîta Laura
  • Brudea Florina
  • Chirmos Alexandra
6. Consiliul pentru Curriculum Tincu Felicia
  • responsabilii comisiilor metodice
7. Comisia pentru prevenirea si eliminarea violentei, a faptelor de coruptie si discriminãrii în mediul scolar si promovarea interculturalitatii Comici Denisa
  • Malene Gheorghe
  • Bica Gheorghe
  • Bica Mihaela
8. Comisia pentru verificarea completãrii documentelor scolare, notarea ritmicã si urmarirea frecventei elevilor Deceanu Silvia
  • Cîrtorosan Angela
  • Dobrea Angela
  • Stan Adriana
  • Bîta Laura
9. Comisia pentru igienã scolarã si educatie rutiera Negrilã Daniela
  • educatorii
  • învatatorii
  • dirigintii
10. Comisia pentru acordarea burselor scolare Butum Geanina
  • Chirmos Alexandra
  • Petcu Iulia
11. Comisia pentru inventariere Tincu Felicia
  • Cismasiu Doru
  • Rohan Eugenia
  • Bîta Laura
  • Sburleascu Maria
  • Boamfã Sorina
  • Negrila Daniela
  • prof. informaticã
  • Cismasiu Doru
12. Comisia pentru casare Cîrstea Aurelian
  • Sburleascu Maria
  • Boamfã Sorina
  • Negrila Daniela
  • Cismasiu Doru
13. Comisia de achizitii publice si receptie Cîrstea Aurelian
  • Sburleascu Maria
  • Boamfã Sorina
  • Lie Nicolae
  • Cismasiu Doru
14. Comisia ”Cornul si laptele” Simu Veronica
  • Aldea Angelica
  • învatatoarele
  • dirigintii claselor de gimnaziu
15. Comisia pentru O.S.P Aura Clont
  • Comici Denisa
  • Cîrtorosan Angela
  • Malene Gheorghe
  • Dobrea Angela
16. Comisia pentru mobilitatea cadrelor didactice Stan Adriana
  • Dull Szusza
  • Negrilã Daniela
  • Croitoru Diana
17. Comisia pentru elaborarea schemelor orare si a graficelor de serviciu pe scoalã Cârtorosan Angela
  • Dobrea Angela
  • Deceanu Silvia
18. Comitetul pentru monitorizarea actiunilor comunitare si voluntariat pr. Bîlbã Ciprian
  • educatorii
  • învatatorii
  • dirigintii
19. Comisia recensamantul populatiei scolare Chirmos Alexandra
  • educatoarele
  • învatatoarele
20. Comisia pentru ROI Comici Denisa
  • Deceanu Silvia
  • Stan Adriana
  • Mirca Andreea (reprez. elevi)
  • N icusan Diana (reprez. parinti)
  • Malene Gheorghe (reprez. al org. sindicale)